نحوه ثبت سفارش در وبسایت هنرسازه:

برای ثبت سفارش های خود دیگر نیازی نیست نگران عضویت، فراموشی نام کاربری یا رمزعبور خود باشید. وبسایت هنرسازه برای صرفه جویی در زمان و هزینه شما عزیزان، قابلیت خرید را آسان کرده تا بدون عضویت در سایت، امکان خرید را داشته باشید.

پس از انتخاب محصول یا محصولات مورد نظرتان کلید “افزودن به سبد خرید” را انتخاب کنید. در این صورت شما به صفحه ی “تسویه حساب” منتقل می شوید. در این مرحله اطلاعات پستی خود را، به ‌طور کامل وارد کنید (وارد نمودن فیلدهای ستاره دار * جزو موارد الزامی است). در صورتی که تمایل دارید از جدیدترین تخفیف های هنرسازه مطلع شوید، تیک خبرنامه راهم بزنید (از ایمیل شما عزیزان به عنوان تبلیغات استفاده نخواهد شد). پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط کارشناسان هنرسازه تایید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد. در این مرحله سفارش ثبت شده، پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌گردد. همچنین در تمامی مراحل پردازش سفارشات شما، پیامک های هنرسازه جهت اطلاع رسانی به شما عزیزان ارسال می‌شود.

شایان ذکر است جهت جلوگیری از سوءاستفاده برخی سودجویان، ارائه کارت شناسایی در زمان تحویل امری ضروری خواهد بود.

در مورد سفارش های اصفهان، شما عزیزان این امکان را دارید تا زمان تحویل بسته ی سفارشی خود را با مرکز پشتیبانی هنرسازه هماهنگ نمایید.

شرایط پرداخت سفارشات هنرسازه:

سپاسگزاریم که وبسایت هنرسازه را برای خرید خود انتخاب کرده اید و ما را به عنوان بستری امن برای سفارشات خود می دانید.

روش‌ پرداخت در هنرسازه به‌ صورت پرداخت آنلاین امن می باشد که پرداخت از طریق کلیه ی کارت های بانکی امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب هنرسازه ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.

در صورتی که هرگونه سوال یا پیشنهادی دارید، آن را از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید:

  • تلفن تماس: 09228704746
  • ایمیل: info@honarsaze.ir
  • تلگرام: info_honarsaze@
  • اینستاگرام: honarsaze.ir@
  • فروشگاه اینترنتی هنرسازه 2020 © تمامی حقوق محفوظ است.