نحوه ثبت سفارش

سپاسگزاریم که هنرسازه را برای خرید خود انتخاب کرده اید و ما را به عنوان بستری امن برای سفارشات خود می دانید.

پس از انتخاب محصول یا محصولات مورد نظرتان کلید “افزودن به سبد خرید” را انتخاب کنید. در این صورت شما به صفحه ی “تسویه حساب” منتقل می شوید. در این مرحله اطلاعات پستی خود را، به ‌طور کامل وارد کنید (وارد نمودن فیلدهای ستاره دار * جزو موارد الزامی است). در صورتی که تمایل دارید از جدیدترین تخفیف های هنرسازه مطلع شوید، تیک خبرنامه راهم بزنید (از ایمیل شما عزیزان به عنوان تبلیغات استفاده نخواهد شد). پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط کارشناسان هنرسازه تایید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد. در این مرحله سفارش ثبت شده، پردازش، بسته ‌بندی و آماده ارسال می ‌گردد. همچنین در تمامی مراحل پردازش سفارشات شما، پیامک های هنرسازه جهت اطلاع رسانی به شما عزیزان ارسال می ‌شود.

برای ثبت سفارش های خود دیگر نیازی نیست نگران عضویت، فراموشی نام کاربری یا رمزعبور خود باشید. سایت هنرسازه برای صرفه جویی در زمان و هزینه شما عزیزان، قابلیت خرید را آسان کرده تا بدون عضویت در سایت، امکان خرید را داشته باشید.

شایان ذکر است جهت جلوگیری از سوءاستفاده برخی سودجویان، ارائه کارت شناسایی در زمان تحویل امری ضروری خواهد بود.

در مورد سفارش های اصفهان، شما عزیزان این امکان را دارید تا زمان تحویل بسته ی سفارشی خود را با مرکز پشتیبانی هنرسازه هماهنگ نمایید.